3in1 Metru de Putere Optică Visual fault Locator Cablu de Rețea de Testare fibra optica tester 1mw cu 5km Visual fault Locator

157.35lei 105.43lei

Adauga in cos


SKU: #a1305

Disponibilitate: In stoc

Conditie: Nou

Caietul de sarcini

  • Origine: NC(de Origine)
  • Nume De Brand: Bakeey
  • Numărul De Model: Locator Network Cable Test
  • Certificare: Nici unul

Caracteristici:

1. Cablu funcția de testare

Metoda de utilizare: apăsați Lung UNITATE tasta pentru 3 secunde pentru a deschide RJ45 modul de testare, apoi apăsați pentru a închide RJ45 modul de testare

2. De înaltă calitate importate capul laser

Pătrundă mai departe, o viață mai lungă.

3 nou de iluminat cu LED caracteristici pentru întuneric mediu de lucru

4. Puteți alege 6 tipuri de lungime de unda: 850nm.1300nm.1310nm.1490nm.1550nm.1625nm.

Suport trei tipuri de interfață: FCinterface .Interfață SC, ST interfață

5. Ieșire de întreținere doar o singură mașină

Funcția de actualizare 3 în 1

Optical Power Meter + Visual Fault Locator + Cablu De Rețea De Testare

6.DIY auto-calibrare

În conformitate cu testul real are nevoie de auto-test parametri

În același timp, apăsați λ + REF + butonul de UNITATE, introduceți modul de utilizare, ecranul afișează litera "CAL"

Apăsați "REF" și "UNITATE" cheile în același timp, pentru a restabili puterea de metru de la fabrica de stat

Butonul de UNITATE, reducerea 0.05 dB

Apăsați butonul de alimentare.Salva

Apăsați REF + UNITATE: revenirea la setările din fabrică

Apăsați tasta λ pentru a comuta lungime de undă

Apăsați REF, crește 0.05 dB

Set de testare curent rezultat ca o valoare de referință, de a face o putere relativă de măsurare, ecranul va afișa set DBM

Caietul de sarcini:

Interval de lungimi de undă: 800-1700

Conector: SC/FC/ST

Tip Detector: InGaAs

Gama de măsurare: -70 la +3

Incertitudine: ± 5%

Standard de lungime de Undă (nm): 850 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm,

Rezoluție de afișare: liniar de afișare, de 0,1% logaritmică display: 0.01 mc

Roșu de lucru lungime de undă: 650nm

Roșu de putere: > 5mW

Temperatura de operare: -10 ~ +60 ℃

Temperatura de depozitare: -25 ~ +70 ℃

Timp de oprire automată: 10min

Baterie de ore de lucru continuu (h): ≥48

Dimensiune produs: 118 * 68 * 30mm

Putere: 1.5 VAAA * 2(Nu sunt incluse)

Greutate: 0.14 KG

Pachetul Inclus:

1 x Fibră Optică Tester

Etichete: optica tester, tester cablu electric, fibra optica metru, aur fiber cleaver, revizuire cablu optic, aua fiber cleaver, live fibre detector, metru de putere, fibra optica power meter, mici fiber cleaver.